KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Wysokie wygrane

Wysokie wygrane

Wysokie wygrane}

W 8 kolejce przeciwnikiem KS Łomianki była ostatnia drużyna w tabeli-Dąb Wieliszew. Pierwsza bramka padła już w 1 minucie meczu, ale z ponieważ piłkarz gości znalazł się na pozycji spalonej bramka nie została uznana. W 5 minucie strzał Daniela już został zaliczony jako celny. Po 4 minutach Dąb strzela bramkę kontaktową, ale to jest jedyny oddany celny strzał tego dnia. Bramki w sobotę zdobyli: Daniel Ciechański (3X), Konrad Budek (2X), Patryk Paziewski, Eryk Agnyziak, Kamil Kądziela, Kuba Szczechowicz, Szymon Kwiatkowski.

Dąb Wieliszew - KS Łomianki  1:10 (1:4)

KS II Łomianki również wróciły w niedzielny wieczór z 3 punktami. Tym razem na trudnym terenie pokonali WKS Rząśnik 1:5. Dwójka traci do lidera Sokoła II Serock 3 punkty i to właśnie z tą drużyną spotka się w sobotę na F48. W tym spotkaniu celnie strzelali: Marek Szczepanik (2X), Maciej Zambrzycki, Adrian Brzuchacz, Julian Pająk.

WKS Rząśnik - KS II Łomianki  1:5 (1:3)