KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Wydarzyło się w grudniu

Wydarzyło się w grudniu

Wydarzyło się w grudniu}

Po dłuższej przerwie podsumowujemy grudzień. Przed przerwą świąteczno-noworoczną KS Łomianki rozegrał trzy sparingi. Pierwszy jeszcze w końcówce listopada z rezerwami Znicza Pruszków przegrany 2:5. Sparing numer 2 to Marcovia Marki i ponowna porażka, tym razem 1:3. Ostatnie tegoroczne spotkanie wygrywają gospodarze 2:0 z Escolą Varsovia. 10 stycznia startują przygotowania do rundy wiosennej.

Wszystkie mecze zostały rozegrane w Łomiankach na Wiślanej, gdzie trwa III etap budowy. Z relacji przedstawicieli gminy i inspektora nadzoru wynika, że wszystkie roboty przebiegają zgodnie z terminarzem, relacja: www.lomianki.pl.

W rundzie wiosennej dzięki firmom Byś i Keeza zobaczymy naszych zawodników w nowych strojach (zdjęcie poniżej).

Oprócz sparingów KS Łomianki zorganizował wspólnie z Akademią i Urzędem Miasta Łomianki, Turniej Mikołajkowy (relacja na stronie).