KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Wracamy po przerwie

Wracamy po przerwie

Wracamy po przerwie}

W sobotę czeka nas nowa kolejka Amnis Energia ligi okręgowej i Keeza B klasy. Po krótkiej przerwie spowodowanej brakiem czasu wracamy z wynikami łomiankowskich drużyn.

7 maja w niedzielę KS Łomianki pokonuje na wyjeździe Świt II NDM 3:2. Zwycięstka bramkę w ostatniej minucie zdobywa Szymon Kwiatkowski. W drużynie gospodarzy wystąpił trzecioligowiec, były piłkarz KS Łomianki, zdobywca bramki Radosław Kamiński (Figo). Dzień wczesniej rezerwy przegrywają z Mewą Krubin 5:4.

W środę w lidze okręgowej KS Łomianki na swoim terenie pokonuje wysoko 8:2 rezerwy Wilgi Garwolin.

W miniony weekend łomiankowska drużyna doznała drugiej w tej rundzie porażki. W spotkaniu z PKSem Radość wygrywają gospodarze 5:2. Rezerwy KSu w niedzielę remisują z ciężkim przeciwnikiem rezerwami czwartoligowego Sokoła Serock 3:3.