KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Wiatr przywiał bramki

Wiatr przywiał bramki

Wiatr przywiał bramki}

W wietrzne sobotnie przedpołudnie KS Łomianki na swoim boisku podejmował Wkrę Żuromin. Pierwsza połowa i dobre 20 minut drugiej to kiepskie widowisko. Od 68 minuty, po rzucie rożny wykonanym przez Arona rozwiązuje się worek z bramkami. Najpierw Kacper, minutę później Michał, a po kolejnych czterech na 3:0 trafia Aron. W końcówce spotkania z boiska za drugą żółtą kartkę schodzi strzelec pierwszej bramki Kacper Jadacki, a po wykonaniu rzutu wolnego goście zdobywają honorową bramkę.

W tabeli pozostajemy na 7 miejscu, ale do pierwszej trójki mamy tylko 4 punkty straty. Za tydzień mecz z rezerwami Pogoni Siedlce.

KS Łomianki - Wkra Żuromin    3:1  (0:0)

Skład: Pavlo Myronov, Kacper Knauber (Jakub Żyznowski), Joel Zamora Gil, Nico Wouters, Sławomir Truszczyński, Youssef Abouazza Bijou (Przemysław Przysowa), Jakub Kopacz (Michał Kielak), Kacper Jadacki, Aron Majczyna, Hubert Czady (Mateusz Siemiatkowski)

Bramki: Kacper Jadacki, Michał Kielak, Aron Majczyna

Żółte kartki: Hubert Czady, Jakub Żyznowski, Kacper Jadacki

Czerwona Kartka: Kacper Jadacki