KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Trzy do przodu, trzy do tyłu

Trzy do przodu, trzy do tyłu

Trzy do przodu, trzy do tyłu}

W sobotę KS Łomianki wygrał kolejny mecz w Amnis Energia LO, tym razem z Deltą Warszawa. Mecz rozpoczął się podobnie jak wcześniejsze od straty bramki w pierwszej połowie. W drugiej części to już gospodarze punktowali: Eryk Agnyziak (karny), Szymon Kwiatkowski, Kamil Kądziela, Kuba Wardzyński. Teraz w 12 kolejce Łomianki czeka ponad 100 kilometrowa podróż do Łaskarzewa.

Niestety, w niedzielę rezerwy po raz drugi straciły 3 punkty przegrywając na Wiślanej z rezerwami Dębu Wieliszew 3:4. Bramki zdobyli: Paweł Bogdański, Rafał Zakrzewski, Patryk Brzozowski. Przerwy za czerwone kartki nie doczeło dwóch naszych zawodników. Obecnie dwójka zajmuje 2 miejsce ze stratą do lidera AP FFK Warszawa 3 punktów.