KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Spadamy z 4 ligi

Spadamy z 4 ligi

Spadamy z 4 ligi}

Po 10 latach rozgrywek w 4 lidze KS Łomianki od nowego sezonu będzie występował w lidze okręgowej. Mecz w Troszynie był walką o być albo nie być dla KSu w 4 lidze. Dobry początek nazych piłkarzy napawał optymizmem, ale jedna akcja gospodarzy i po kwadransie gry przegrywamy 1:0. Wyrównanie padło w końcówce pierwszej połowy. Druga połowa to walka nie tylko z przeciwnikiem, ale i z pogodą, ulewa nad Troszynem. Mecz kończy się nic nam nie dającym remisem 2:2.

Ostatnie 10 lat to między innymi, zmiana naszego herbu, prężne działanie Akademii KSŁ (17 drużyn), budowa nowego sztucznego boiska wraz z oświetleniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z Nami i mamy nadzięję że nadal będziecie Nas wspierać i Nam kibicować.

CK KS Troszyn-KS Łomianki    2:2  (1:1)

Skład: Pavlo Myronov, MATEUSZ ARGASIŃSKI, ŁUKASZ BRZOZOWSKI, Jakub Stępień, Patryk Szeliga, Łukasz Janik, Nico Wouters (Igor Ruciński 65'), Sławomir Truszczyński, Aron Majczyna (Patryk Kępka 21'), Kacper Kacprzycki (Patryk Kędziora 89'), Piotr Markowski (Krzysztof Langowski (58')

Bramki: Nico Wouters (45'), Łukasz Janik (66')

Żółte kartki: Aron Majczyna (13'), Łukasz Janik (45'), Mateusz Argasiński (55'), Pavlo Myronov (63'), Krzysztof Langowski (78'), Igor Ruciński (87'), Patryk Kępka (90')