KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Porażka w Płocku

Porażka w Płocku

Porażka w Płocku}

W sobotnie upalne popołudnie meldujemy się w Płocku. Pierwszy gwizdek usłyszeliśmy o 16 i rozpoczęła się pierwsza cześc spotkania z rezerwami Wisły. Pierwsze 45 minut to równa walka, druga część to już przewaga gospodarzy. Pierwszą bramkę tracimy po 7 minutach od wznowienia drugiej części meczu. Po kolejnych 9 minutach rzut karny po faulu Arona i 2:0. Wynik ten zostaje już do końca.

Wisła II Płock - KS Łomianki    2:0 (0:0)

Skład: Pavlo Myronov, Kacper Błaszczak (45' Sebastian Pedynowski), Jakub Stepień (70' Sergio Alejandro Tonini), Łukasz Janik (80' Maksymilian Kosior), Nico Wouters (85; Maciej Zambrzycki), Sławomir Truszczyński (76' Kuba Grzebyk), Michał Lichota, Vadym Hodlevskyi, Aron Majczyna, Kacper Kacprzycki (60' Konrad Osiński), Hubert Czady

Tabela: tutaj