KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Orły pokonane

Orły pokonane

Orły pokonane}

20 kolejka za nami. W deszczową sobotę do Łomianek przejechała drużyna Białych Orłów. Mimo dominacji od pierwszych minut gospodarzy na bramkę musieliśmy czekać prawie całą pierwszą połowę. W drugiej części zespół Piotra Szczechowicza już częściej trafiał do bramki przeciwnika. Zawodników wyprowadzał rocznik 2015 Akademii KS Łomianki.

Kilkanaście minut później na Wiślanej rozegrany został mecz rezerw z Hutnikiem Warszawa. W żółto-czarnej drużynie wystąpiło kilku piłkarzy z rocznika 2006,2007 naszej Akademii. Mecz zakończył się zwycięstwem KS Łomianek 7:1.

KS Łomianki-Białe Orły    4:0  (1:0)

Skład: Cezary Chwaściński, Kamil Kądziela, Maciej Sznitko, Kuba Wardzyński (75' Adam Piwoński), JAKUB SZCZECHOWICZ, Michał Ocipka (80' Szymon Kwiatkowski), Maciej Wojciechowski (83' Wojciech Piętka), Eryk Agnyziak (75' Mariusz Chmielewski), Patryk Dąbkowski, Jakub Stępkowski (84' Marek Dzierżanowski), Przemek Paliński (84' Patryk Paziewski)

Bramki: Jakub Stępkowski (44'), Kuba Wardzyński (62'), Eryk Agnyziak (72'-karny), Szymon Kwiatkowski (84')

Żółte kartki: Kamil Kądziela (25'), Jakub Szczechowicz (63')