KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Nasza końcówka

Nasza końcówka

Nasza końcówka}

Mecz w Żurominie rozpoczął się udanie dla żółto-czarnych. Już w 4 minucie po bramce Łukasza KS Łomianki wychodzi na prowadzenie.Radosc nie trwa długo, bo po kolejnych 7 minutach gry gospodarze mają bramkę przewagi. W końcówce pierwszej części spotkania zawodnik Wkry zostaje ukarany czerwoną kartką.  W drugiej połówce w doliczonym czasie gry Nico zdobywa bramkę na 2:2 i wracamy z Żuromian z 1 punktem.

Po 5 kolejkach zajmujemy 9 miejsce w tabeli. W tej kolejce mecz lidera Świtu Staroźreby z rezerwami Wisły został przełożony na 16 września.

Skład: Pavel Mironov, Jakub Stępień, SERGIO CARBAJAL TONINI, Łukasz Janik (62' Maciej Zambrzycki), Nico Wouters, Sebastian Pedynowski, MICHAŁ LICHOTA, VADYM HODLEVSKYI (70' Konrad Osiński), ARON MAJCZYNA, KACPER KACPRZYCKI, Aron Majczyna

Żółta kartka: Kacper Kacprzycki,

Bramki: Łukasz Janik, Nico Wouters