KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Dopisujemy kolejne 3 punkty

Dopisujemy kolejne 3 punkty

Dopisujemy kolejne 3 punkty}

W sobotnie upalne przedpołudnie zespół Tomasza Pietrasińskiego na wyjeździe podejmował bemianinka Kasztelana Sierpc. Już w 5 minucie po celnym trafieniu Jakuba Stępnia żółto-czarni wychodzą na prowadzenie, którego nie oddadzą już do końca. W drugiej połowie spotkania padają kolejne bramki i po regulaminowym czasie gry pokonujemy gospodarzy  0:4.

Teraz czekają nas kolejne wyjazdy, Płock i Żyrardów. W obecnej kolejce pomiędzy tymi drużynami padł remis 2:2.

Kasztelan Sierpc - KS Łomianki    0:4  (0:1)

Skład: Pavlo Myronov, Jakub Stępień, Łukasz Janik, Nico Wouters (Igor Ruciński), Sławomir Truszczyński, Sebastian Pedynowski (Kacper Błaszczak), Michał Lichota (Maksymilian Kosior), Vadym Hodlevskyi, Aron Majczyna, Kacper Kacprzycki (Kuba Grzebyk), Hubert Czady (Konrad Osiński)

Bramki: Jakub Stępień (5'),  Łukasz Janik (58', 90'), Sebastian Pedynowski (71')

Żółte kartki: Nico Wouters, Hubert Czady, Jakub Stępień