KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Dobry początek

Dobry początek

Dobry początek}

Dobrze zaczęli sobotnie spotkanie piłkarze Wiktora Dąbka, po kwadransie prowadzili 2:0. Hubert Czady jako pierwszy zapisał się na listę strzelców. Kilka minut później Nico Wouters, który jeszcze w pierwszej połowie mógł zapisać na swoim koncie kolejne celne trafienie. W 32 minucie goście zdobywają bramkę kontaktową.

Druga połowa rozgrywana w strugach deszczu, z przewagą drużyny Huraganu. Łomianki tracą trzy kolejne bramki i sytuacja w tabeli znów robi się nie ciekawa.

KS Łomianki-Huragan Wołomin    2:5  (2:1)

Skład: Jakub Matwiejczuk, MATEUSZ ARGASIŃSKI, ŁUKASZ BRZOZOWSKI, Krzysztof Langowski (Maciej Zambrzycki 75'), Jakub Stepień (Patryk Kępka 73'), Patryk Szeliga, Nico Wouters (Michał Lichota 85'), Hubert Czady, Sławomir Truszczyński, Aron Majczyna (Jacek Kowalski 87'), Piotr Markowski

Bramki: Hubert Czady (10'-karny), Nico Wouters (15', as.Patryk Szeliga)

Żółte kartki: Aron Majczyna (53'), Hubert Czady (84'), Mateusz Argasiński (85')