KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Deszczowiec w Legionowie

Deszczowiec w Legionowie

Deszczowiec w Legionowie}

W sobotnie deszczowe popołudnie KS Łomianki rozgrywał mecz wyjazdowy z rezerwami Legionovii. Pierwszą bramką zdobywają goście, lecz po kilku minutach gospodarze doprowadzają do remisu.  W drugiej części spotkania to Legionovia wychodzi na prowadzenie. 5 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego Łomianki doprowadzają do remisu i wracają z trudnego legionowskiego boiska z 1 punktem.

Legionovia II Legionowo-KS Łomianki    2:2  (1:1)

Skład:Eryk Rudecki, Adam Andrzejczak, Hubert Jóźwiak (52' Mariusz Chmielewski), Kamil Kądziela, Szymon Kwiatkowski (70' Kacper Wyszkowski), Aron Majczyna (72' Maciej Zambrzycki), Przemek Paliński, Kacper Pietka, Jakub Stępkowski (85' Dawid Karbowiak), Jakub Szczechowicz (62' Maciej Sznitka), Maciej Wojciechowski (90' Patryk Paziewski)

Bramki: Adam Andrzejczak (23'), Kamil Kądziela (85')

Żółte kartki: Jakub Stępkowski (51'), Adam Andrzejczak (71'), Dawid Karbowiak (90+), Kacper Wyszkowski (90+)

W niedzielę KS II Łomianki przegrał na wyjeździe z niepokonanym w jesiennym sezonie Bugiem II Wyszków 0:5.