KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Derby dla Łomianek

Derby dla Łomianek

Derby dla Łomianek}

W sobotę rozpoczęła się 13 kolejka rozgrywek ligowych, KS Łomianki udał się do sąsiedniego Ożarowa. Ożarowianka z 3 punktami (zwycięstwo z Koroną Ostrołęka), zamyka naszą tabelę. Gospodarze już w pierwszych minutach meczu pokazali, że łatwo nie oddadzą punktów, jednak do przerwy wynik był 0:0. W 8 minucie drugiej części celnie trafiają gospodarze, żółto-czarni zaczynają gonić oddalające się zwyciestwo. Do 94 minuty padają następne bramki, których więcej strzela drużyna z Łomianek i to ona po raz 6 schodzi z boiska jako niepokanana.

Ożarowianka Ożarów Maz - KS Łomianki    2:4  (0:0)

Skład: PAVLO MYRONOV, JOEL ZAMORA GIL (filip jadacki), MATEUSZ SIEMIATKOWSKI (nico wouters), SŁAWOMIR TRUSZCZYŃSKI, ARON MAJCZYNA, ADRIAN STĘPIEŃ (Michał kielak), CARLOS JAVIER SAAVEDRA, HUBERT CZADY, KEWIN PRZYGODA (kacper knauber), MATEUSZ LESZCZUK (jakub kopacz), KACPER JADACKI

Bramki: kacper jadacki, nico wouters, michał kielak, aron majczyna

żółte kartki: hubrt czady, pavlo myronov

zdjęcia: tutaj