KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Urodzinowy prezent

Urodzinowy prezent

Urodzinowy prezent}

W sobotę drużyna z Łomianek udała się na mecz 7 kolejki do Józefowa. Gospodarze w środę wygrali zaległy mecz z Polonią Warszawa i przed weekendem zbliżyli się do KSu i Weszło.

Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego Nico Wouters zdobywa pierwszą w tym spotkaniu bramkę dającą prowadzenie żółto-czarnym. Jest to jego czwarte celne trafienie w tym sezonie. Po kilku minutach gospodarze wyrównują i pierwsze 45 minut kończy się remisem. W drugiej części spotkania wynik spotknia na 2:1 podwyższa Mateusz Argasiński.

Dzień przed spotkaniem, w piątek trener Hubert Dolewski obchodził swoje kolejne urodziny. Trenerowi  życzymy dużo zdrowia, powodzenia w życiu prywatnym i siły, aby nasza drużyna zawsze kończyła mecze zwycięstwem.

Józefovia Józefów-KS Łomianki    1:2  (1:1)

Skład: Cezary Chwaściński,  Patryk Kępka, Maciej Zambrzycki (82' Mateusz Borkowski), Nico Wouters, Artur Zabłocki, Sławomir Truszczyński, Paweł Burny (63' Krystian Wieczorek), Michał Lichota, Igor Ruciński (74' Damian Rucikowski), Mateusz Argasiński, Szymon Michoński

Bramki: Nico Wouters (1'), Mateusz Argasiński (60')

Żółte kartki: Paweł Burny (58'), Michał Lichota (70'), Damian Rucikowski (79'), Mateusz Borkowski (90'), Mateusz Argasiński (90')