KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / 6 punktów z powiatu legionowskiego

6 punktów z powiatu legionowskiego

6 punktów z powiatu legionowskiego}

      W 7 kolejce rozgrywek Amnis Energia w meczu wyjazdowym KS Łomianki pokonuje vicelidera Dąb Wieliszew 3:0. Na prowadzenie drużyna Piotra Szczechowicza wychodzi w 36 minucie dzięki celnemu trafieniu Jakuba Stępkowskiego, który w doliczonym czasie również dopisuje sobie drugie trafienie.  W międzyczasie na 2:0 podwyższa Kamil Kądziela. Po serii meczy ze straconymi punktami, w końcu Łomianki odbijają się i miejmy nadzieje że wskoczą na właściwe tory. 

      W tym samym czasie w sąsiednich Łajskach rezerwy KS Łomianki grały z tamtejszym Impetem. Nasza drużyna zaliczyła czwarte z rzędu zwyciestwo, tym razem 3:2.

      Na koniec podsumowań weekendowych występów, pozdrawiamy naszego trenera Jacka Kiełczykowskiego życząc Jemu szybkiego powrotu do zdrowia i wspólnych treningów.

Dąb Wieliszew-KS Łomianki    0:3  (0:1)

Skład: Eryk Rudecki, Kamil Kądziela, Przemek Paliński, Maciej Sznitko, Jakub Szczechowicz (86' Jacek Kowalski), Jakub Stępkowski, Dawid Karbowiak (70' Piotr Grygiel), Mateusz Bui (84' Patryk Paziewski), Kacper Wyszkowski (62' Szymon Kwiatkowski), Aron Majczyna (72' Kacper Piętka), Mariusz Chmielewski (75' Adam Piwoński)

Bramki: Jakub Stępkowski (36', 90+), Kamil Kądziela (56')

Żólte kartki: Aron Majczyna (57'), Dawid Karbowiak (68')