Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Tabela rozgrywek

4 ligi

(01.10.2017)

1.  MKS Ciechanów 17
 2. Korona Ostrołęka  17
 3. Wisła II Płock 17
 4. Mazovia Mińsk Maz 14
 5. Drukarz Warszawa 14
 6. KS Łomianki 13
 7. Ożarowianka Ożarów Maz 12
 8. Pogoń II Siedlce 12
 9. Mławianka Mława 12
 10.  MKS Przasnysz  10
 11.  Mazur Gostynin 10
 12.  Dolcan Ząbki 10
 13.  Huragan Wołomin 08
 14.  Bug Wyszków 05
 15.  Błękitni Raciąż

Bzura Chodaków wycofała się z rozgrywek

Nowe zdjęcia: KS Łomianki-Mławianka Mława

Klub Sportowy Łomianki

Rok założenia: 1993
Barwy: żółto-czarne
Adres: Fabryczna 48, 05-092 Łomianki
Email: klub@kslomianki.pl
Stadion: pojemność – 1.000 miejsc (300 siedzących)
Prezes: Grzegorz Pachutko

Trener: Michał Piros

Sukcesy: Puchar Polski – Mazowiecki ZPN – 2000/01

NASZA MISJA

KS ŁOMIANKI od lat realizuje misję wychowania przez sport. Od wielu lat zachęcamy jak największą rzeszę młodych ludzi do grania w piłkę nożną. Sport to najlepsza forma spędzania wolnego czasu i tylko sport jest lekarstwem na wszystkie szkodliwe aspekty współczesnej cywilizacji. Zdrowe społeczeństwo i dobrze rozwinięty sport masowy tworzą podstawy do selekcji profesjonalnej w przyszłości. Chcemy zaprosić nie tylko chętnych, ale zamierzamy stworzyć możliwości dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą i mogą. Dzięki takiemu działaniu korzystają wszystkie nasze dzieci. Te, które znajdą dla siebie drogę w sporcie wyczynowym i te, które będą traktować sport jako atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu. Jeżeli chcemy mieć zdrowe społeczeństwo nawyk jego uprawiania trzeba wprowadzać jak najwcześniej. Kolejnym krokiem jest odpowiadanie na lokalne potrzeby społeczne, dlatego zachęcamy do gry w piłkę nożną płeć piękną.

MIARA SUKCESU

Każdy pragnie sukcesów, każdy pragnie być na szczycie. Nie ma jednak możliwości, aby wszyscy wygrywali. Samo wygrywanie też nie dla wszystkich znaczy to samo. Miarą naszej pracy nie jest ilość zdobytych pucharów i medali, chociaż i tutaj mamy osiągnięcia. Nasi chłopcy zajmują czołowe miejsca i zdobywają indywidualne nagrody w mocno obsadzonych turniejach. Chłopcy z rocznika 1997 w sezonie 2009/2010 rywalizowali w Warszawskiej Lidze Młodzików, skupiającej 16 najlepszych zespołów. Wykładnikiem poprawności naszych zasad jest liczba zawodników, powoływanych na konsultacje reprezentacji Mazowsza oraz zainteresowanie naszymi wychowankami przez takie kluby jak Legia czy Polonia. Prawdziwe gwiazdy rodzą się w małych klubach, gdzie młody zawodnik ma szansę na rozwój swoich indywidualnych zdolności. Dla nas miarą sukcesu będzie wychowanie zawodowych graczy, prezentujących wysoki poziom sportowy, intelektualny i moralny o ile sami zawodnicy będą chcieli to osiągnąć. Dla większości klubów, sukces to zwycięstwo w pojedynczym meczu lub zdobyty medal. Naszym działaniom zawsze towarzyszy zaplanowana wizja zawodnika kompletnego ale dopiero w wieku seniora.

NASZA WIZJA

W większości przypadków  mamy własną wizję prowadzenia szkolenia. Rodzice powierzając nam swoje dzieci ufają nam i akceptują nasze zasady. Staramy się wychować zawodników o dużych umiejętnościach piłkarskich, ofensywnych, kreatywnych,  którzy w przyszłości swoją grą będą przyciągać rzeszę kibiców. Rozwój naszych podopiecznych odbywa się czasem kosztem wyników. To co robimy jest wydobyciem indywidualnych zdolności, które są dla nas najważniejsze, bo każdy z nas jest inny. Pomimo tych priorytetów gramy ładnie i często wygrywamy....

W naszym klubie nabór prowadzimy przez cały rok. Nie prowadzimy selekcji, a w naszych zajęciach może uczestniczyć każdy bez względu na potencjał piłkarski. Nasze drużyny uczestniczą w rozgrywkach ligowych oraz turniejach. Dwa razy w roku nasze zespoły wyjeżdżają na obozy piłkarskie, gdzie mają stworzone profesjonalne warunki do rozwijania swojego talentu. Przy okazji dbamy też o rozwój osobowości, poprzez wycieczki i niekonwencjonalne formy spędzania wolnego czasu. Posiadamy trzy drużyny młodzieżowe, a chcemy tworzyć kolejne oraz zespół dziewcząt.

MODA NA KS ŁOMIANKI

Jest nas coraz więcej i z dumą oznajmiamy, że rośniemy w siłę. W nasze działania włączamy wszystkich dla  których sport jest najważniejszy. Pomagają nam politycy, ludzie biznesu i zwykli mieszkańcy. Naszą wizytówką jest ciężka praca i nasi wychowankowie, którzy na każdym kroku potwierdzają swoją wartość i przywiązanie do barw klubowych. My nie promujemy nazw, nazwisk i fałszywych idei. Nazwa naszego klubu wyraźnie wskazuje skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy. W naszej pracy olbrzymie znaczenie ma propagowanie naszego miasta – Łomianek. Miasta, z którego w Świat wychodzą wspaniali obywatele i doskonali sportowcy! Ty też możesz być częścią tego projektu ! Dołącz do nas i przekonaj się, że warto postawić na nowoczesność i kreatywność.