GKP Targówek-KS Łomianki    2:4  (1:3)

Skład: Mariusz Domagała, Mateusz Siemiatkowski, Bartosz Kręźlewicz (Jakub Zieliński), Tomasz Kaczmarek, Paweł Bogdański, Patryk Igielski (Patryk Krawczyk), Marek Szczepanik (Jacek Majewski), Jakub Kuśnierzewski, Łukasz Kawka, Patryk Gac, Daniel Waniek

Bramki: Marek Szczepanik  (2x), Mateusz Siemiatkowski, Daniel Waniek  (karny)

Żółte kartki: Mateusz Siemiatkowski, Jakub Kusnierzewski

Od początku spotkanie układało się pod nasze dyktando, pomimo słabej jakości boiska, które utrudniało skutecznie grę piłką po ziemi. Mimo tego raz za razem nasza ofensywa zarażała gospodarzą i już w 15 minucie otworzyliśmy wynik spotkania. Nasz bramkarz Mariusz Domagała idealnie wznowił grę długim podaniem do debiutujacego w naszych barwach Marka Szczepanika, który głową przelobował bramkarza Targówka. Zaledwie 6 minut później ponownie Marek wpisał się na listę strzelców, tym razem wykorzystując wrzutkę z rzutu różnego. W 38 minucie bramkę na 0-3 zdobył Mateusz Siemiatkowski, a asystował mu.... Marek. To się nazywa dopiero debiut.
Przed końcem pierwszej połowy gospodarze zdobyli swoją pierwszą bramkę, po tym jak nasz bramkarz źle obliczył odległość wychodząc do piłki.
      Druga połowa to wciąż przewaga z naszej strony, chociaż Targówek zaczął grać mocniej i decydowanie bardziej agresywnie. W 65 minucie w polu karnym faulowany został Tomasz Kaczmarek, a jedenastkę na bramkę zamienił Daniel Waniek. Im bliżej końca spotkania tym mocniej atakowali gospodarze i w rezultacie udało im się zdobyć bramkę na 2-4 w doliczonym czasie gry.

W najbliższą niedzielę w Łomiankach rezerwy graja z Coco Jambo Warszawa o godzinie 12.30 na Wiślanej.

KSŁ II w meczu z Targówkiem wystąpił w nowych strojach, których fundatorem jest firma Cons-Bud.