KS Łomianki - Pogoń II Siedlce   1:2  (0:0)

Skład: Paweł Błesznowski, Patryk Brzozowski, Michał Brzozowski (Daniel Ziąbski), Adrian Stępień, Mateusz Kowalski (Filip Krzeszowski), Kordian Latos, Piotr Strzemecki (Aron Majczyna), Karol Szeliga, Mateusz Sołtys (Michał Kielak), Marcin Podsiadlik, Bartłomiej Bochenek

Bramka: Adrian Stępień

Żółte kartki: Adrian Stępień, Kordian Latos

W piątkowe popołudnie zespół Michała Pirosa podejmował w Łomiankach drużynę z czuba tabeli, rezerwy pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny stworzyły kilka sytuacji strzeleckich. W drużynie gospodarzy na szanse na oddanie celnego strzału mieli Kordian Latos (spalony) i Piotr Strzemecki (strzał nad poprzeczką.

W drugiej połowie spotkania w 17 minucie bramkę dla KSu zdobywa Adrian Stępień. Radość nie trwa długo, gdyż dwie minuty później goście wyrównują. Czym bliżej końca meczu gra staje się coraz bardziej nerwowa. W 78 minucie wprowadzony do gry Michał Kielak ma dogodną sytuację, lecz zawodnik gości wybija piłkę na rzut rożny. Pogoń zdobywa zwycięską bramkę w końcówce spotkania.

Zdjęcia w Galerii Foto.

Po meczu seniorów swoje ligowe spotkanie rozegrała drużyna rezerw (przepraszam za juniorów-red.), pokonując KS Blizne 3:1. Dzięki drugiemu zwycięstwu w tym sezonie KS II Łomianki ma już 4 punkty przewagi na drugą drużyną w tabeli GKP Targówek.

KS II Łomianki - KS Blizne    3:1  (1:0)

Skład: Mariusz Domagała, Patryk Igielski (Patryk Krawczyk), Bartosz Kręźlewicz (Artur Barwicki), Jacek Majewski (Tomasz Kaczmarek), Paweł Bogdański, Tobiasz Gac, Norbert Decyk, Jakub Zieliński (Damian Szatkowski), Sebastian Nader, Jakub Kuśnierzewski (Mateusz Siemiatkowski), Patryk Gac

Bramki: Norbert Decyk, Patryk Krawczyk, Sebastian Nader (karny)

Żółta kartka: Damian Szatkowski