Mazovia Mińsk Mazowiecki- KS Łomianki    2:1  (2:0)

Skład: Paweł Błesznowski, Patryk Brzozowski, Michał Brzozowski (Filip Krzeszowski), Adrian Stępień (Mateusz Sołtys), Mateusz Kowalski (Michał Kielak), Karol Szeliga, Bartłomiej Bochenek, Filip Hrynkiewicz, Denis Kotula (Mateusz Siemiatkowski), Daniel Ziąbski, Aron Majczyna (Piotr Strzemecki)

Bramka: Adrian Stępień

Żółte kartki: Patryk Brzozowski, Denis Kotula

Pierwsze minuty to atak gospodarzy, co skutkuje w 8 minucie stratą bramki. Po rzucie karnym w 30 minucie i wyniku 2:0 to KS przejmuje kontrolę gry na boisku. Druga połowa to już teatr jednego aktora, przeważamy w grze i zabrakło skuteczności żeby z trudnego terenu wywieźć 1 punkt.

Za tydzień zapraszamy już na nasze boisko przy Fabrycznej na mecz z Dolcanem.