KS Łomianki - KS Bednarska Warszawa    3:1

Skład: Mariusz Domagała, Patryk Igielski, Bartosz Kręźlewicz, Artur Barwicki (Jakub Zieliński), Damian Szatkowski (Sebastian Nader), Paweł Bogdański, Norbert Decyk, Konrad Izdebski (Karol Nowak), Tomasz Paszkowski (Mateusz Siemiatkowski), Jakub Kuśnierzewski, Patryk Gac

Bramki: Konrad Izdebski, Mateusz Siemiatkowski, Karol Nowak

Żółta kartka: Sebastian Nader

W niedzielę KS Łomianki II rozegrały pierwszym mecz rundy wiosennej na nowym obiekcie w Łomiankach. Pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią zostało udostępnione na jesieni 2017 r. , natomiast rezerwy KSŁ otrzymały zgodę MZPN na rozgrywanie swoich spotkań od marca 2018 r.

Pierwszym przeciwnikiem podejmowanym na nowym obiekcie była ekipa Bednarskiej Warszawa, zajmująca 3 miejsce w tabeli.
      To goście zaatakowali pierwsi i otworzyli wynik spotkania w 21 minucie. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra przyjezdnych, natomiast dużo niedokładności i strat ze strony gospodarzy.
Na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy udaje nam się wyrównać po trafieniu Konrada Izdebskiego.

Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra Łomianek, jednak przyjezdni nie odpuszczali i stwarzali groźne sytuacje pod bramką Mariusza Domagały, naszego grającego trenera.
W 64 minucie Mateusz Siemiatkowski strzałem z dystansu pod poprzeczkę daje nam prowadzenie.
W końcówce spotkania Patryk Gac zalicza asystę, dogrywając do Karola Nowaka, który ustala wynik meczu na 3-1.
GKP Targówek zremisował swoje spotkanie, tym samym wychodzimy na pozycję lidera grupy. Oby tak dalej !