UA-108456592-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Najbliższy mecz

 

Korona Ostrołęka

KS Łomianki

24.03.2018,

godz. 16:00


Poprzedni mecz 

KS Łomianki

MKS Przasnysz

2 : 0

Sparingi zima 2017/2018

KS Łomianki rozegrał następujące spotkania:

Legionovia II  6:0

Świt II NDM  11:2
Legionovia  4:2
Ożarowianka Ożarów Maz  1:5
Legionovia II   5:1
Hutnik Warszawa   3:2
Świt II NDM   7:2
Unia Warszawa   3:0  (Mateusz Sołtys x2, zawodnik testowany)
Okęcie Warszawa   4:2  
Pogoń Grodzisk Mazow.   0:7

 


SPARING      15.02.2018

      W sobotę KS Łomianki rozegrał mecz sparingowy z sąsiadem z Warszawy,  Hutnikiem Warszawa. Drużyna z ligi okręgowej doznała porażki 3:2. Bramki dla KSu zdobyli: Izdebski, Kielak, Kowalski


SZKOLENIE W BILBAO      11.02.2018      
      Miniony tydzień nasz zawodnik i trener rocznika 2007, Mateusz Kowalski spędził na stażu w hiszpańskim mieście Bilbao. Podczas pobytu mógł obserwować pierwszą drużynę Athletic Bilbao, Deportivo Alaves oraz akademię Athletic. Odwiedził również ośrodek treningowy Real Sociedad,  gdzie spotkał się z legendą klubu Mikelem Etxarim oraz dyrektorem akademii Lukim Iriarte którzy szczegółowo przedstawili filozofię pracy z zawodnikami w akademii. A podczas wizyty na stadionie Eibar spotkał się z trenerem pierwszej drużyny Jose Luisem Mendilibarem.
      W trakcie pobytu Mateusz miał okazję obejrzeć na żywo mecz Primiera Divisone pomiędzy Athletic Bilbao a Las Palmas oraz mecze ligowe akademii Athletic. 

SPARINGI       10.02.2018

W piątek i sobotę KS Łomianki rozegrał dwa mecze sparingowe. 

KS Łomianki-Ożarowianką Ożarów   1:5  (Kielak)

KS Łomianki-Legionovia II    5:1  (samobój, zawodnik testowany, Izdebski 2x, Sołtys)


PRZYGOTOWANIA DO WIOSNY      07.02.2018

    Chłopcy z rocznika 2007 po przerwie spowodowanej feriami i wyjazdem do Hiszpanii nie zwalniają tempa w przygotowaniach do nowego sezonu. Po treningach w tygodniu, w weekendy rozgrywają mecze sparingowe. Do marca drużyna Mateusza Kowalskiego (grupa A) zagra z: Marcovią Marki, Talentem W-wa, Widzewem Łódź, Podlasiem Biała Podlaska, Pogonią Siedlce, Przyszłością Włochy, Kosą Konstancin, Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, MKSem Piaseczno. Grupa B prowadzona przez Kordiana Latosa: FFA W-wa, Agape Białołęka, Mszczonowianka Mszczonów, AP Wilki W-wa, Ursus W-wa, WBS W-wa, Szel-Gol W-wa. 

    Kilka dni temu chłopcy z grupy A poznali swoich rywali w wiosennych rozgrywkach ligowych. Będzie to: SP Polonez W-wa, PWKS Huragan Wołomin, MLKS Victoria Sulejówek, MKS Dolcan Ząbki, AP Agape II Białołęka. 


SPARING Z ESCOLĄ      03.02.2018

W dniu dzisiejszym został rozegrany kolejny mecz przygotowujący naszych piłkarzy do rundy wiosennej. Tym razem do Łomianek zawitała Escola Varsovia, zespół z ligi okręgowej.

KS Łomianki - Escola  4:2  (Szeliga-karny, Majczyna, Kowalski, Kawka) 


MIAŁ BYĆ SPARING       28.01.2018

     W sobotę miał się odbyć pierwszy z tegorocznych sparingów KS Łomianki. Z powodu nie stawienia się drugiej drużyny Znicza Pruszków, podobnie jak tydzień temu rozegrana została gra wewnętrzna.

      W najbliższą sobotę poczujemy powiew hiszpańskich klimatów w sparingu z Escolą Varsovia.


POŻEGNANIE      27.01.2018

      Z głębokim, żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kibica i zawsze pomocnego klubowi człowieka Jerzego Kondraciuka. Jerzyk jak pozwalał czas był z nami na treningach i meczach na Fabrycznej, a także często kibicował naszej drużynie również poza Łomiankami. Jako kierowca jeździł z naszą młodzieżą na spotkania wyjazdowe.

      Rodzinie Jerzego,  KS Łomianki składa wyrazy szczerego żalu i współczucia.


WEWNĘTRZNA GRA      21.01.2018

      Zespół seniorów Klubu Sportowego Łomianki rozegrał w sobotę grę wewnętrzną. W grze udział wzięło 22 zawodników, w tym kilku testowanych. Z różnych przyczyn nieobecni byli: Mateusz Sołtys (trenuje indywidualnie), Paweł Okrasa (drobny uraz), Karol Nowak (studia), Mateusz Kowalski i Kordian Latos (przebywają na obozie z grupami młodzieżowymi). W sobotę KSŁ rozegra mecz kontrolny z rezerwami Znicza Pruszków.


OSTATNIE DNI (dzień 7/8)      21.01.2018

      Po czwartkowych atrakcjach związanych z wycieczką do Barcelony, przyszedł czas na pracę. Piątek był bardzo intensywnym dniem, chłopcy odbyli po jednej sesji treningowej oraz zaliczyli mecze towarzyskie. 

      Sobota była ostatnim dniem w Lloret de Mar. Po śniadaniu odbyły się już ostatnie sesje treningowe i mecze towarzyskie, a po obiedzie wycieczka do malowniczo położonej małej miejscowości Tossa de Mar, która jest jedną z wizytówek Costa Brava. Costa Brava to w dosłownym tłumaczeniu dzikie wybrzeże, co mogli dziś zaobserwować wszyscy nasi obozowicze. 

      Dzisiaj po śniadaniu wszyscy opuścili hotel i rozpoczęła się długa droga powrotna do Łomianek.


SENIOROM ZIMA NIE STRASZNA      19.01.2018

      Przebywający na zgrupowaniu w Hiszpanii młodzi zawodnicy naszego klubu mają idealne warunki do treningu. Tymczasem seniorów na czwartkowej sesji treningowej odwiedziła zima.
Pomimo trudnych warunków trening został dokończony. Frekwencja dopisuje, na każdych zajęciach jest ponad 20 zawodników. W dniu jutrzejszym o godz. 11:00 na nowym boisku rozegrana zostanie gra wewnętrzna.


CEL - BARCA (dzień 6)      18.01.2018

      W czwartek nasi zawodnicy i trenerzy odwiedzili Barcelonę. Na początek uważana za główne osiągnięcie projektanta Antoniego Gaudiego - Sagrada Familia. W dalszej kolejności Port Vell, kolumna Krzysztofa Kolumba, spacer najsłynniejszym deptakiem La Rambla oraz La Boqueira (miejscowe targowisko). Na sam koniec to na co wszyscy czekali, czyli zwiedzanie muzeum FC Barcelony oraz stadionu Camp Nou.


OCZEKIWANIE NA MECZ (dzień 5)      17.01.2018

      Dzisiaj po śniadaniu odbyły się sesje treningowe, a później w formie regeneracji młodzi zawodnicy korzystali z hotelowego basenu. Po obiedzie przewidziane są treningi oraz czas wolny. A wieczorem zaplanowane oglądanie ćwierćfinału Pucharu Króla: Espanyol-FC Barcelona. 


TRENINGI I WYŻYWIENIE PO HISZPAŃSKU (dzień 3/4)      16.01.2018

    Poniedziałek-drugi dzień pobytu w Hiszpanii, każda z drużyn odbyła po dwie jednostki treningowe na boisku z naturalną nawierzchnią. Warto zaznaczyć, że na tym samym obiekcie co nasze zespoły, równolegle trenuje drużyna z najwyższej klasy rozgrywkowej z Chin, która tak jak my przebywa na zgrupowaniu.

    Wtorek upłynął pod znakiem gier sparingowych. Te odbyły się po obiedzie, natomiast przed południem każda z drużyn odbyła swoje sesje treningowe. Wyniki gier kontrolnych: KSŁ05-AP Champions Świdnica 11:7, KSŁ07-AP Champions Świdnica 5:8,      KSŁ07-A.E.Blanc Blava XEF Loret 3:7. Następnie, korzystając z dobrej pogody, wszyscy obozowicze udali się na plażę w celach regeneracyjnych.

   Wszyscy zdrowi, uśmiechnięci i szczęśliwi.  Więcej informacji i zdjęć na naszym Facebooku. > > >


SENIORZY WRÓCILI DO TRENINGÓW      16.01.2018

      W poniedziałek przygotowania do rundy wiosennej wznowili zawodnicy pierwszego zespołu. Na pierwszym treningu pojawiło się 27 zawodników, w tym 13 testowanych, którzy w najbliższym czasie będą starali się przekonać do swoich umiejętności trenera Michała Pirosa. Wśród nich jest bramkarz mający za sobą występy w II lidze, obrońca, który występował w III lidze dolnośląskiej, pomocnik przez ostatnie trzy lata grający w lidze szwedzkiej oraz pomocnik występujący ostatnio w Centralnej Lidze Juniorów. Pierwszy sparing zaplanowany jest na 27 stycznia, a przeciwnikiem będzie zespół Znicza II Pruszków.

 

FERIE W HISZPANII (dzień 2)      14.01.2018

      Drużyny Klubu Sportowego Łomianki wraz z trenerami dotarły już do Lloret de Mar. Po zameldowaniu się w Hotelu Samba***, udadzą się na pierwszy w Hiszpanii posiłek. A po południu również pierwsze treningi. 


SPARINGI USTALONE      13.01.2018

      Poznaliśmy dwie brakujące drużyny z którymi rozegrane zostaną zimowe sparingi. W sobotę 24 lutego drugi mecz kontrolny rozegrany zostanie z Okęciem Warszawa (A klasa), a tydzień później z Unią Warszawa (liga okręgowa). Terminarz i wyniki będą podawane w kolumnie obok.

      Treningi drużyna Michała Pirosa rozpoczyna już w poniedziałek. 

WYJAZD MŁODZIEŻY (dzień 1)      13.01.2018

      W dniu dzisiejszym, w godzinach porannych dwa roczniki naszego klubu (razem 43 zawodników) wyjechały na obóz piłkarski do Hiszpanii. Do celu powinni dotrzeć jutro przed południem. Dzisiaj dłuższy postój przewidziany jest w niemieckim mieście Hoffenheim, gdzie czeka na nich posiłek.

      Tymczasem jeden z naszych trenerów, który podczas zgrupowania będzie pełnił rolę kierownika obozu, dotarł już na miejsce i zaczyna pracować nad sprawami organizacyjnymi. Deszczowe prognozy nie potwierdzają się... (zdjęcia obok). 

    Relację z pobytu będzie można śledzić na naszej stronie, a także Facebooku KS Łomianki.

 

 


TRENERZY Z UPRAWNIENIAMI UEFA A      09.01.2018

      W poprzednim tygodniu trenerzy pierwszego zespołu ukończyli z wynikiem pozytywnym kurs UEFA A. Po unifikacji jednym z wymogów licencyjnych dotyczących rozgrywek czwartej ligi jest posiadanie trenera z odpowiednią licencją trenerską. Te wymogi spełniają nasi trenerzy (co nie jest normą w tych rozgrywkach) i są to najwyższe uprawnienia ze wszystkich trenerów pracujących w naszym klubie. Kurs trwał 9 miesięcy , a zakończony był 3-dniowymi egzaminami, które zostały zaliczone przez naszych trenerów.


NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE      07.01.2018

      W ostatnim czasie prezentujemy podsumowania minionego roku i plany na nowy sezon naszych drużyn. Teraz po raz pierwszy w historii klubu chcemy przedstawić najczęściej oglądane relacje video w roku 2017 ze spotkań KS Łomianki autorstwa naszego kamerzysty Krzysztofa Kruszewskiego. 

1 miejsce: 829 wyświetleń mecz z Sokołem Podlasie z marca (początek rozgrywek) > > >

2 miejsce: 485 wyświetleń mecz z Dolcanem z wiosny (z jesieni 333 wejść) > > >

3 miejsce: 409 wyświetleń mecz z Raciążem z  października > > >


ZA NAMI KOLEJNY PRACOWITY ROK      07.01.2018

      Ostatnie dni starego roku piłkarze rocznika 2007 uczestniczyli w halowym turnieju w Łomiankach oraz w spotkaniu wigilijnym na nowej hali w szkole w Dziekanowie Nowym. Tam też odbył się mecz Dzieci-Rodzice, a  młodzi piłkarze otrzymali pamiątkowe medale za godne reprezentowanie klubu. Plany na ten rok to obóz zimowy w Hiszpanii i turnieje przygotowujące drużynę Mateusza Kowalskiego i Kordiana Latosa do nowego sezonu. Nasza młodzież zimą zamierza spotkać się z takimi drużynami jak Widzew Łódź, Legia Warszawa, Wisła Płock. 

      Podsumowanie roku 2017 i plany na rok 2018:  > > >

Z ostatniej chwili: Wczoraj chłopcy zajęli 3 miejsce w turnieju Irzyk Cup. Relacja w podsumowaniu roku.


NAJWIĘCEJ WYGRANYCH W SWOJEJ GRUPIE     02.01.2018

      Po podsumowaniu pierwszej drużyny KS Łomianki, nadszedł czas na rezerwy. Kierownik drużyny Marta Indyk dokonała takiego podsumowania, zapraszamy do przeczytania:  > > >


NIE JESTEM ZADOWOLONY Z RUNDY JESIENNEJ     26.12.2017

      Zapraszamy do przeczytania wywiadu jakiego udzielił nam trener i koordynator grup młodzieżowych Michał Piros.    Wywiad  > > > 


JEDENASTKA JESIENI      18.12.2017

      Portal Mazowieckapilka.pl przedstawiający na swoich łamach po każdym weekendzie jedenastkę kolejki, pokusił się po zakończonym sezonie wybrać najlepszych zawodników z grupy północnej. Wśród wybranych znalazł się nasz pomocnik Mateusz Sołtys.

      Jedenastka jesieni: Łyziński (Korona), Romanow (Mazovia), Paliński (Drukarz), Litun (Mławianka), Szczepański (Wisła II), Barciak (Pogoń II), Lemanek (MKS Przasnysz), Tomczak (Mławianka), Jabłoński (Ożarowianka), Sołtys (KS Łomianki), Kowalkowski (Korona)


GALA KS ŁOMIANKI      17.12.2017

      W sobotę po raz pierwszy w historii klubu odbyła się Gala KS Łomianki. Impreza podzielona była na dwie części. Część pierwsza to wręczenie nagród drużynom występującym w turnieju halowym rocznika 2007. Część druga podsumowanie działalności klubu, przedstawienie poszczególnych drużyn i zaprezentowanie planów na przyszły rok.

 

ŁOMIANKI CUP 2007      17.12.2017

      W sobotę na terenie ICDSu odbył się halowy turniej o puchar burmistrza miasta Łomianki rocznika 2007.

W zawodach wystartowało 7 drużyn, przez 7 godzin rozgrywali mecze każdy z każdym. Zwycięzcom imprezy została pierwsza drużyna KS Łomianki, pozostałe miejsca zajęli: Legionovia Legionowo, Świt NDM, Champion Płock, KS Łomianki II, Unia Boryszew, KS Łomianki III. 

      Królem strzelców został Oliwier Stawida (KS Łomianki), najlepszym zawodnikiem-Dominik Jaderko (Champion Płock rocznik 2008), najlepszym bramkarzem-Jan Kossowski (KS Łomianki). 

      Dziękujemy firmom Zaku Taxi, Delikatesy Zakrzewski oraz Be Acive Sport za ufundowanie nagród w turnieju.

Zdjęcia z turnieju są dostępne w zakładce Foto, nagranie z wręczenia medali w niusie Gala KS Łomianki. 


POSZUKUJEMY SPARINGPARTNERA      10.12.2017

      KS Łomianki poszukuje drużyny chętnej rozegrać sparing na naszym nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w dniach 24 luty i 3 marca przyszłego roku. Informacje: 601 768 309.


ZIMOWE SPARINGI      10.12.2017

      W przerwie zimowej zawodnicy Michała Pirosa planują rozegrać 10 spotkań. Na dzień dzisiejszy ustalono 8, a w dwóch pozostałych szukamy partnera do gry. 

      Pierwsze spotkanie po przerwie świątecznej zostanie rozegrane 27 stycznia z rezerwami Znicza Pruszków (4 liga), następne w kolejne soboty.

3 luty-Escola Varsovia (liga okręgowa)

10 luty-Ożarowianka Ożarów (4 liga), Legionovia II Legionowo (A klasa)

17 luty-Hutnik Warszawa (liga okręgowa), Polonia Warszawa (CLJ)

24 luty-Świt II NDM (liga okręgowa), wolny termin

3 marca-wolny termin

10 marca-Pogoń Grodzisk Mazowiecki (4 liga)

Wszystkie mecze odbędą się w Łomiankach na nowym boisku.


JAPOŃCZYCY MOGĄ NAS ZASKOCZYĆ      08.12.2017

    Na rozpoczęty weekend proponujemy lekturę- wywiad z wychowankiem KS Łomianki-Krzysztofem Kamińskim, bramkarzem japońskiego klubu Iwata. Wywiad przeprowadził Arkadiusz Grochot z radia RMF.FM po losowaniu grup na mistrzostwa świata w Rosji. Wywiad  > > >

    Z ostatniej chwili:  Wczoraj odbyła się gala z okazji zakończenia rozgrywek ligowych w Japonii. Krzysiek nie dostał się do jedenastki ligi,  ale pozostał  w trójce najlepszych bramkarzy w japońskiej ekstraklasie.


TRZECI SPARING NA PLUS      29.11.2017

      Środowy sparing z Legionovią  zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:2. W ostatnich 20 minutach w bramce gości wystąpił były zawodnik KSu Jakub Stefaniak.


DRUGOLIGOWIEC W ŁOMIANKACH      28.11.2017

      Piątkowy sparing z drużyną Switu II miał być ostatnim w tym roku, ale nasi piłkarze na przerwę zimową będą musieli jeszcze poczekać. W środę na sztucznym boisku przy ulicy Wiślanej podejmą drugoligową Legionovię Legionowo. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 i będzie to zakończenie rozgrywek w 2017 roku.


OSTATNI MECZ W TYM ROKU      27.11.2017

      W piątkowy wieczór został rozegrany ostatni mecz naszych seniorów w tym roku. Na boisku przy ulicy Wiślanej KS Łomianki podejmował rezerwy trzecioligowego Świtu NDM. Po ostatnim gwizdku sędziego wynik był korzystny dla gospodarzy 11:2.

Kolejne sparingi w styczniu, a ligowe rozgrywki wrócą do Łomianek w połowie marca.


BRAMKI JESIENI      22.11.2017

     W zakończonej rundzie najwięcej celnych strzałów zaliczyli:

8-Mateusz Sołtys

5-Karol Szeliga

4-Łukasz Barankiewicz

2-Denis Kotula, Aron Majczyna

1-Daniel Ziąbski, Filip Hrynkiewicz, Piotr Strzemecki

 

SPARING 17.11.2017
     W dniu dzisiejszym został rozegrany pierwszy mecz sparingowy w przerwie zimowej. KS Łomianki na nowym boisku podejmował rezerwy Legionovii 

KS Łomianki-Legionovia II Legionowo    6:0  


TAK TRENUJĄ NAJMŁODSI      17.11.2017

      Przedstawiamy fotorelację z treningów naszej najmłodszej grupy-rocznika 2011/2012. Grupą tą zajmują się trenerzy Przemek Piros i Adrian Granoszewski. (foto)

Więcej informacji o treningach dzieci i młodzieży można uzyskać u trenerów-kontakt w linku młodzież. 

 


JEDENASTKA 15 KOLEJKI      17.11.2017

    W ostatniej jesiennej kolejce mamy dwóch naszych reprezentantów: Arona Majczynę i Mateusza Sołtysa.

Kalinowski (Błękitni), Majczyna (KS Łomianki), Pepłowski (MKS Przasnysz), Litun (Mławianka), Romanow (Mazovia), Puciłowski (Mazovia), Barciak (Pogoń II S.), Lemanek (MKS Przasnysz), Tomczak (Mławianka), Wiśniewski (MKS Przasnysz), Sołtys (KS Łomianki)


AWANS DO WYŻSZEJ LIGI      15.11.2017

      Druga drużyna KS Łomianki rocznika 2005/2006 po jesiennych rozgrywkach zajęła pierwsze miejsce w grupie i awansowała do 5 ligi. Zawodnicy trenujący pod okiem trenera Marcina Błażejczyka w ostatnim czasie rozegrali następujące spotkania:

KS Łomianki II - Rotavia Nieporęt  4-1
GKP Targówek - KS Łomianki II  1-10
KS Łomianki II - UKS Lider Zakroczym  4-1
Świt Nowy Dwór Maz. II - KS Łomianki II  0-4

KS II ŁOMIANKI - AP BRYCHCZY  6:2      14.11.2017

      Skład: Domagała, Kuśnierzewski, Bogdański, Krawczyk (Stykowski), Wolniewicz (Zajączkowski), Mamaj, Nader, M.Brzozowski, Igielski, Kielak, Strzemecki (Szatkowski)

Bramki: Kielak (x3), Bogdański (x2), Nader 

      Żółte kartki: Kuśnierzewski, Mamaj, Igielski

Od 78 minuty goście grali w "10".


KS ŁOMIANKI - DRUKARZ WARSZAWA  3:1      11.11.2017

      Skład: Okrasa, P.Brzozowski (M.Brzozowski), Latos (Gonczarek), Kowalski (Kielak), Szeliga (Strzemecki), Bochenek (Krzeszowski), Sołtys (Hrynkiewicz), Podsiadlik, Kotula, Ziąbski, Majczyna (Nowak)

Bramki: Sołtys (x2), Majczyna

      Żółte kartki: Kowalski, Ziąbski, Nowak, M.Brzozowski, Krzeszowski

 


4 LIGA W DWÓCH GRUPACH      09.11.2017

      7 listopada odbyło się posiedzenie MZPN na którym między innymi podjęto decyzje o pozostawieniu dwóch grup w 4 lidze. W nowym sezonie 2018/2019 uczestniczyć będzie nadal 16 zespołów w grupie północnej i południowej.

      W czerwcu 2018 roku zwycięzca grupy rozegra spotkanie barażowe ze zwycięzcą grupy południowej o awans do 3 ligi. Pożegnamy się z czterema najsłabszymi drużynami z każdej z grup.


JEDENASTKA 14 KOLEJKI      09.11.2017

      Frąckowiak (Pogoń II S.), Dąbkowski (Mławianka), Dzbeński (Korona), Dadacz (Dolcan), Knajdrowski (Drukarz), Przyborek (Drukarz), Lemanek (MKS Przasnysz), Tomczak (Mławianka), Olesiński (Korona), Stańczyk (Dolcan), Gawęda (MKS Przasnysz)                                                                                                         Mazowieckapilka.pl


MARYMONT WARSZAWA - KS II ŁOMIANKI  1:5      05.11.2017

      Skład: Domagała, Mamaj, Igielski, Majewski (Dutkiewicz), Szatkowski (Zajączkowski), Bogdański (Bazyl), Krawczyk, Izdebski (Stykowski), Gręźlewicz, Granoszewski (Gonczarek), Kuśnierzewski

Bramki: Krawczyk (x2, w tym karny), Izdebski (x2), Igielski

Żółta kartka: Domagała

      W 39 minucie bramkarz/trener Mariusz Domagała broni rzut karny gospodarzy. Po dzisiejszej wygranej KS II umacnia się na drugim miejscu w tabeli B klasy.


HURAGAN WOŁOMIN - KS ŁOMIANKI  2:2         05.11.2016

      Skład: Wysocki (Okrasa), P.Brzozowski, Latos, Kowalski (Kielak), Szeliga (Strzemecki), Bochenek (Hrynkiewicz), Sołtys (Nowak), Podsiadlik, Kotula, Ziąbski, Majczyna (Kawka)

      Bramki: Majczyna, Sołtys

Żółte kartki: P. Brzozowski, Bochenek, Sołtys, Podsiadlik

      W drugiej połowie spotkania bramkarz KSu Paweł Wysocki, doznał kontuzji kolana i musiał zejść z boiska. Na bramce zastąpił go Paweł Okrasa. 

 

PAMIĘTAJMY      01.11.2017

      Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny jest to czas refleksji nad naszym życiem, ale i wspomnienie o wszystkich Tych, których nie ma już z nami. 

      W tych szczególnych dniach pamiętajmy także o tych, którzy odeszli, a część swojego życia spędzili w Łomiankach przy ulicy Fabrycznej 48.


JEDENASTKA 13 KOLEJKI      31.10.2017

       Szymański (MKS Przasnysz), Krajewski (Mazovia), Górski (Huragan), Sylwestrzak (Wisła II), Łukowski  (Wisła II), M. Pragacz (MKS Przasnysz), Nawrocki (Dolcan), Kowalkowski (Korona), Cichowski (Dolcan), Sołtys (KS Łomianki), K. Szeliga (KS Łomianki)                                                                 www.mazowieckapilka.pl


WYNIKI 13 KOLEJKI      29.10.2017

Mazovia-Błękitni Raciąż  1:0

Dolcan-Pogoń II Siedlce  4:2

MKS Ciechanów-Korona Ostrołęka  1:2

Bug Wyszków-MKS Przasnysz  1:2

Wisła II Płock-Drukarz W-wa  6:3

Ożarowianka-Huragan Wołomin  0:0


KS II ŁOMIANKI - KS WESOŁA    3:0 (3:0)      28.10.2017

      Skład: Okrasa, Igielski, Kaczmarek, Bogdański (Bazyl), Nader, Krawczyk, Kowalski, Izdebski (Stykowski), Krzeszowski, Kuśnierzewski, Nowak (Zajączkowski)

      Bramki: Kaczmarek, Kowalski, Krawczyk

Żółte kartki: Kaczmarek, Nader, Krawczyk, Okrasa, Igielski

Czerwona kartka: Kaczmarek 

    Rezerwy cały czas w czubie, po dzisiejszym zwycięstwie mamy drugie miejsce. W osłabionym składzie potrafimy strzelać kolejne bramki i wygrać z również wysoko notowanym przeciwnikiem. Za tydzień kolejny ciężki mecz z Marymontem. 


KS ŁOMIANKI - MAZUR GOSTYNIN    3:0 (2:0)     28.10.2017

      Skład: Wysocki, P.Brzozowski, M.Brzozowski (Ziąbski), Kielak (Strzemecki), Latos, Szeliga (Izdebski), Kawka (Nowak), Bochenek (Krzeszowski), Sołtys (Kałan), Podsiadlik, Kotula

Bramki: Szeliga (2x w tym karny), Sołtys

      Po 42 dniach zdobywamy 3 punkty. Dwie pierwsze bramki padają w pierwszych 45 minutach. W drugiej minucie spotkania z rzutu karnego, a następnie pięć minut przed przerwą celnie trafia Karol. W drugiej części spotkania gra drużyny Michała Pirosa wygląda lepiej. Trzecia bramka Mateusza przypieczętowuje zwycięstwo. Brawo drużyna, dziękujemy kibicom za wsparcie mimo jesiennej pogody. 

 

WIEŚCI Z ROCZNIKA 2007      23.10.2017

      Rocznik 2007 trenowany przez Mateusza Kowalskiego miniony weekend spędził w Zakopanem na międzynarodowym turnieju piłki nożnej. Chłopcy wrócili z brązowym medalem i nowymi doświadczeniami. Tabela końcowa turnieju: 1. DUNAJEC NOWY SĄCZ, 2. KOSA KONSTANCIN, 3. KS ŁOMIANKI, 4. GLKS WILKOWICE, 5.SYRENKA SOCCER SCHOOL, 6. ŁUŻYCE LUBAŃ, 7.AMT ŻYWIEC, 8. SKRA I CZĘSTOCHOWA,  9. RAKÓW CZĘSTOCHOWA, 10. WKS ŚLĄSK WROCŁAW 11. CFT MFK VRANOV SŁOWACJA 12. FABLOK CHRZANÓW 13. BOREK KRAKÓW 14. FOOTBALL WIZARDS 15. FC RUKH II VYNNYKY, 16. GÓRNIK LIBIĄŻ, 17. FC WROCŁAW ACADEMY, 18. KS OLIMPIA OSOWA, 19. FC RUKH I VYNNYKY, 20. SŁOWIK OLKUSZ, 21. AP WISŁA I CZARNY DUNAJEC, 22.SKRA II CZĘSTOCHOWA, 23.AP PODHALA NOWY TARG, 24.AP WISŁA II CZARNY DUNAJEC 

      Kolejną miłą informacją jest powołanie z tego rocznika Oliwiera Stawidę na konsultację reprezentacji Warszawy.

Informacje na bieżąco na dziś stworzonym FB: https://www.facebook.com/KS-Łomianki-2007-539614113049362/?notif_id=1508762660673230&notif_t=fbpage_fan_invite   


AMIGOS WARSZAWA - KS II ŁOMIANKI  0:2  (aktualizacja)      22/23.10.2017

      Skład : Wysocki, Wolniewicz (Dutkiewicz), Mamaj, P.Brzozowski, Majewski (Stykowski), Izdebski (Izdebski), Bogdański, Nader, Igielski, Krawczyk, Bazyl (Kuśnierzewski)

Bramki: Izdebski, Kuśnierzewski

Żółte kartki: Nader, Igielski, Krawczyk


KS PAUZUJE, RESZTA GRAŁA       22.10.2017     

      Z powodu wycofania się na początku rozgrywek drużyny Bzury Chodaków miniony weekend piłkarze Michała Pirosa mieli wolny. Pozostali nasi rywale rozgrywali kolejną kolejkę. Oto wyniki spotkań:

Błękitni Raciąż-Mławianka  1:1

Mazur Gostynin-Ożarowianka  0:2

Huragan Wołomin-Wisła Płock  0:3

Drukarz Warszawa-Bug Wyszków  3:1

MKS Przasnysz-MKS Ciechanów  2:0

Korona Ostrołęka-Dolcan Ząbki  2:0

Pogoń Siedlce-Mazovia  2:0


KS II ŁOMIANKI - AON II REMBERTÓW    3:0      18.10.2017

      Z powodu nie stawienia się gości trzy punkty zostały przyznane gospodarzom.


KS ŁOMIANKI - MKS MŁAWIANKA MŁAWA    2:4 (1:2)    15.10.2017

      Skład: Okrasa, M.Brzozowski, Latos, Barankiewicz (Izdebski), Bochenek (Szeliga), Sołtys (Hrynkiewicz), Gac, Podsiadlik, Kotula (P.Brzozowski), Ziąbski, Majczyna (Kawka) 

      Bramki: Barankiewicz, Sołtys

Żółte kartki: Latos, Barankiewicz, Bochenek, Kotula, Kawka, Ziąbski

      Czerwona kartka: Ziąbski

 

 

 

 

 

JEDENASTKA KOLEJKI      11.10.2017
      Jedenastka 10 kolejki: R. Olszewski (MKS Ciechanów), Moryc (Mazovia), Majchrzak (Mazur), Augustyniak (Dolcan), Romanow (Mazovia), Sołtys (KS Łomianki), Litun (Mławianka), Demianiuk (Pogoń II S.), Barciak (Pogoń II S.), P. Szeliga (Dolcan), Komorowski (Mazur)


BŁĘKITNI RACIĄŻ - KS ŁOMIANKI    2:2      08.10.2017

    Skład: Okrasa, Ziąbski (M.Brzozowski), Szeliga, Gac (Kawka), Sołtys, Bochenek (P.Brzozowski),  Podsiadlik (Hrynkiewicz), Kowalski, Majczyna (Izdebski), Kotula (Kielak),  Kaczmarek

      Bramki: Mateusz Sołtys (2x, druga rzut karny)

Żółte kartki: Wysocki, Ziąbski

Czerwona kartka: Kowalski

      Od 56 minuty KS grał w dziesięciu. Dwie bramki dla gości padły w doliczonych 7 minutach meczu.

 

JEDENASTKA 9 KOLEJKI      02.10.2017

      Baj (Ożarowianka), Augustyniak (Dolcan), Martin (MKS Ciechanów), Skorupka (Korona), Romanow (Mazovia), Lewandowski (Dolcan), Tomczak (Mławianka), Jabłoński (Ożarowianka), Kamiński (MKS Ciechanów), Gawęda (MKS Przasnysz), Kowalkowski (Korona)


KS II ŁOMIANKI - ŚWIT II NDM    7:1      02.10.2017

      Skład: Jędrzejewski, Wojtkiewicz, Leibrant, Falaciński, Pacholak O., Twardo, Zwierzchowski, Grzelak, Pacholec M., Pogorzelec, Kozieł, Błażejczyk M.
     Bramki:  Pacholec 4x, Twardo, Grzelak, Pogorzelec

KS II ŁOMIANKI - KAMIONEK WARSZAWA    6:0      01.10.2017

      Skład: Domagała, Wolniewicz (Stykowski), Kaczmarek, Szczeczko, Bogdański, Szatkowski, Nader, Izdebski (Potyraj), Krzeszowski, Krawczyk, Igielski (Dutkiewicz)

Bramki: Nader 2x, Izdebski 2x, Wolniewicz, Krawczyk


 OŻAROWIANKA - KS ŁOMIANKI    2:1    01.10.2017  

      Skład: Wysocki, Ziąbski, Latos, Szeliga (Gac), Sołtys, Bochenek, P.Brzozowski (Podsiadlik), M.Brzozowski (Strzemecki), Kowalski (Majczyna), Kawka (Kotula), Kielak (Barankiewicz)

      Bramka: Barankiewicz

 

JEDENASTKA KOLEJKI      27.09.2017

      W 8 kolejce naszą drużynę w jedenastce kolejki reprezentuje nasz młody bramkarz mający dopiero kilka występów-Paweł Okrasa.

      Jedenastka 8 kolejki: Okrasa (KS Łomianki), Kalbarczyk (Ożarowianka), Paliński (Drukarz), Przyborek (Drukarz), Dębicki (Mazur), Tokaj (Huragan), Dźwigała (Wisła II), Rogalski (Mławianka), Tomczak (Mławianka), Surmak (Mazur), Kraska (Korona)


UKS ŁADY - KS II ŁOMIANKI    2:7      24.09.2017

      Skład: Domagała, Wolniewicz (Zajączkowski), Mamaj, Majewski, Bogdański, Nader, Nowak (Sadowski), Izdebski (Stykowski), P.Brzozowski, Kałan, Szatkowski

Bramki: Bogdański (2x), Izdebski (2x), Kałan (2x) , Nader

Żółta kartka: Szatkowski


KOLEJNE ZWYCIĘSTWO      24.09.2017

      UKS Lider Zakroczym - KS Łomianki 1-3 (0-1)
 Skład: Stępień, Wojtkiewicz, Leibrant, Falaciński, Pacholak O., Twardo, Zwierzchowski, Grzelak, Pacholec M., Pacholak S., Dębski, Kozieł, Błażejczyk M.
 Bramki: samobój, Falaciński, Pacholec M.

URWANY PUNKT      24.09.2017

      W sobotę na Fabrycznej gościliśmy lidera naszej grupy-rezerwy Wisły Płock. Pomimo braku goli mecz był szybki i emocjonujący, a w drugiej części spotkania to KS był bliższy zdobycia 3 punktów. Niestety szczęście nam tego dnia nie dopisało.

      KS Łomianki - Wisła II Płock      0:0

Skład: Okrasa, Podsiadlik, M. Brzozowski, Kaczmarek (Kawka), Kotula, Bochenek, Szeliga, Latos, Kowalski (Gac), Sołtys (Kielak), Barankiewicz (Strzemecki)   

Żółta kartka: Latos

 

PIERWSZY I OSTATNI MECZ      24.09.2017 

    W środę została rozegrana 4 runda mazowieckiego Pucharu Polski, podczas której do rozgrywek przystąpiły drużyny czwarto-ligowe. KS na swoim boisku podejmował swojego ligowego przeciwnika Huragan Wołomin. Po 90 minutach gry musieliśmy uznać wyższość gości i pożegnać się na starcie z grą o Puchar Polski.

    KS Łomianki - Huragan Wołomin    3:4  (2:3)

Skład: Okrasa, P. Brzozowski, Podsiadlik, Kijewski, Hrynkiewicz ( M. Brzozowski), Gac, Kałan (Sołtys), Majczyna, Gonczarek (Latos), Strzemecki ( Izdebski), Kielak

    Bramki: Piotr Strzemecki (3x)

Zdjęcia w naszej Galerii Foto.

 

ZŁY  NIE TAKI ZŁY      19.09.2017

    We wtorek drugi zespół KS rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem do Łomianek przyjechała warszawska drużyna AKS Zły. 

KS II Łomianki- AKS Zły Warszawa    3:1  (1:0)

      Skład: Okrasa, Kręźlewicz (Szczeczko), Kaczmarek, Bogdański (Kawka), Barankiewicz, Kowalski, Nowak (Majewski), Szeliga, Bochenek, Igielski (Szatkowski), Wolniewicz (Kamionka)

      Bramki: Szeliga 2x, Kaczmarek

Żółte karki: Okrasa, Kowalski, Barankiewicz


JEDENASTKA KOLEJKI      19.09.2017

Jedenastka 7 kolejki: Frąckowiak (Pogoń II S.), Romanow (Mazovia), Ziąbski (KS Łomianki), T. Kamiński (MKS Ciechanów), Kowalkowski (Korona), Lemanek (MKS Przasnysz), Pepłowski (MKS Przasnysz), Łukowski (Wisła II), Siedlecki (Mazovia), Biliński (Wisła II), K. Szeliga (KS Łomianki)

                                                                                                                                                                                                                                                                           Mazowieckapilka.pl


COCO JAMBO POKONANE      18.09.2017

    W niedzielny wieczór KS II Łomianki rozgromił w Warszawie Coco Jambo. W tabeli zawodnicy Mariusza Domagały awansowali na 4 miejsce w grupie, a już jutro na F48 podejmą kolejną drużynę z Warszawy-Złych.

    Coco Jambo-KS II Łomianki    2:13  (0:7)

Skład: Wysocki, Igielski (Witkowski), Mamaj, Szczeczko (Dutkiewicz), Bogdański (Zajączkowski), Gonczarek, Nader (Kijewski), Izdebski, Wolniewicz, Podsiadlik, Kałan (Granoszewski)

    Bramki: Kałan 4x, Izdebski 5x, Gonczarek 2x, Kijewski, Granoszewski


 ROZSTRZELANA MŁODZIEŻ     17.09.2017

    Druga drużyna rocznika 2005 wygrała dzisiaj na boisku przy ulicy Wiślanej 20:0 z GKP Targówkiem.

KSŁ2005 II-GKP Targówek    20:0  (5:0)

Skład: Stępień, Wojtkiewicz, Leibrant, Falaciński, Pacholak O., Skiba, Zwierzchowski, Grzelak, Pacholec M., Pacholec P., Dębski, Kozieł, Błażejczyk M.

Bramki: Pacholec M. 7x,, Skiba 4x, Zwierzchowski 3x, Falaciński 2x, Błażejczyk M. 2x, Grzelak, Leibrant

Był to drugi mecz w rundzie jesiennej rocznika 2005. Tydzień temu chłopcy prowadzeni przez Marcina Błażejczaka przegrali 0:2 z Rotavią Nieporęt.


PRZYWIEZIONE 3 PUNKTY      16.09.2017

      Bug Wyszków-KS Łomianki    1:2  (1:1)

Skład: Wysocki (Okrasa), Kaczmarek (Majczyna), M.Brzozowski (P.Brzozowski), Latos, Barankiewicz (Kawka), Kowalski (Kotula), Szeliga (Gac), Bochenek, Sołtys (Strzemecki), Hrynkiewicz, Ziąbski

Bramki: Szeliga, Ziąbski (karny)

Żółta kartka: Ziąbski

Gospodarze od 73 minuty grali w "10".

 

PORAŻKA Z TARGÓWKIEM      15.09.2017

      W niedzielę rezerwy KS Łomianki na własnym stadionie uległy warszawskiemu GKP Targówek.  

KS II Łomianki-GKP Targówek    2:4  

Skład: Okrasa, Mamaj, Nader, Kamionka (Dutkiewicz), P.Brzozowski, Gonczarek (Dylicki), Igielski (Gardyszewski), Izdebski, Kawka (Sadowski), Krzeszowski, Szczeczko (Potyraj)

Bramki: Izdebski, Igielski

Żółta kartka: Nader


JEDENASTKA KOLEJKI      15.09.2017

      Jedenastka z zeszłego weekendu: Tokarski (Wisła II), Ceranka (Pogoń II S.), Nowotka (MKS Ciechanów), Paliński (Drukarz), Szczepański (Wisła II), Jabłoński (Ożarowianka), Piec (Ożarowianka), Wróblewski (Mławianka), Garyga (Pogoń II S.), Tomczak (Mławianka), Sikora (Drukarz)

                                                                                                                                                                                                                                                                                 MazowieckaPilka.pl

PECHOWA KOŃCÓWKA      10.09.2017

KS Łomianki-MKS Ciechanów    1:2 (0:1)    Skład: Wysocki, Kaczmarek (Barankiewicz), Kielak (M.Brzozowski), Latos, Strzemecki (Kowalski), Szeliga, Bochenek, Gac (Majczyna), Podsiadlik, Kotula (Hrynkiewicz), Ziąbski

Bramka: Łukasz Barankiewicz

Żółta kartka: Ziąbski, Latos

Czerwona kartka: Podsiadlik

Od 15 minuty KS grał w dziesiątkę, za faul w polu karnym. Bramkarz Paweł Wysocki broni rzut karny gości. Drugą bramkę tracimy w ostatnich sekundach spotkania. 

 

 JEDENASTKA KOLEJKI      2017.09.05

5 kolejka: Wysocki (KS Łomianki), Skorupka (Korona), Ziąbski (KS Łomianki), Kij (Drukarz), R. Gałązka (Wisła II), Smoliński (MKS Przasnysz), Rutkowski (MKS Przasnysz), Stryjewski (Mławianka), D. Matusiak (MKS Ciechanów), Wołowicz (Drukarz), Dzwonkowski (Korona)


 ZNOWU W GRZE    2017.09.04

      Dolcan Ząbki-KS Łomianki    0:1  (0:1)

Skład: Wysocki, Kielak (Strzemecki), Ziąbski, Kaczmarek, Szeliga (Majczyna), Hrynkiewicz (Podsiadlik), Bochenek, Sołtys (Gontarek), Latos, Kotula (Kawka), Gac (Kowalski)

      Bramka: Mateusz Sołtys

Żółte kartki: Hrynkiewicz, Bochenek, Ziąbski, Kawka

Drużyna gospodarzy kończyła spotkanie w "10".

 

PIERWSZA PORAŻKA      2017.09.04
      Iglica Warszawa-KS II Łomianki    3:1  (2:0)

Skład: Kubilisz, Dutkiewicz (Sadowski), Mamaj, Nowak (Gardyszewski), Nader, Zajączkowski (Szczeczko), Izdebski, Igielski (Dylicki), Krzeszowski, P.Brzozowski, Kałan

      Bramka: Konrad Izdebski


MAMY NOWE BOISKO      2017.09.02

      W piątkowe popołudnie w Łomiankach zostało uroczyście otwarte nowe pełnowymiarowe boisko. Impreza pod nazwą Otwarcie boiska-Zakończenie lata w Łomiankach odbyła się na terenie nowo wybudowanego boiska przy ulicy Wiślanej. Oprócz włodarzy, w uroczystości udział wzięli piłkarze i sympatycy KS Łomianki, mieszkańcy Łomianek oraz przyjezdni goście. Po krótkich przemówieniach i przecięciu wstęgi odbył się pokaz gry przygotowany przez jeden z naszych młodych roczników.

      Następnie scenę opanowały zespoły disco-polo. Wystąpili: 2 Magic, Mejk i Zenek Martyniuk (Akcent).  Foto relacja: >>>