KSŁomianki

Strona główna / Aktualności / Zwycięstwo w stolicy

Zwycięstwo w stolicy

Zwycięstwo w stolicy}

W minionej kolejce dopisujemy trzy punkty i zaliczamy awans na podium-3 miejsce w tabeli. W sobotę KS Łomianki wygrał 4:2 ze stołeczną Polonią. Niestety w przerwie z powodu kontuzji boisko musi opuścic Adam Piwoński, a ostatnie minuty goście kończą mecz w dziesiątkę. Teraz przed majówką spotkanie z Dębem Wieliszew, liczemy na kolejne 3 punkty.

Rezerwy KSu również wracają ze zwycięstwem na rezerwami Orła Zielonki 5:0.

MKS Polonia Warszawa-KS Łomianki    2:4  (0:3)

Skład: Eryk Rudecki, KAMIL KĄDZIELA, MACIEJ SZNITKO, KUBA WARDZYŃSKI (83' Mariusz Chmielewski), JAKUB SZCZECHOWICZ (90+ Daniel Żuk), MICHAŁ OCIPKA (85' Szymon Kwiatkowski), Adam Piwoński (46' Maciej Wojciechowski), ERYK AGNYZIAK (90' Patryk Paziewski), PATRYK DĄBKOWSKI, JAKUB STĘPKOWSKI, PRZEMEK PALIŃSKI

BRAMKI: JAKUB STĘPKOWSKI (6'), KUBA WARDZYŃSKI (26'), ERYK AGNYZIAK (28'), Kamil Kądziela (60')

ŻÓŁTE KARTKI: Maciej Sznitko, Eryk Agnyziak

Czerwona kartka: Maciej Sznitko (2 żółta)