Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Maz.    2:3  (1:0)

Skład: Paweł Błesznowski, Patryk Brzozowski, Sławomir Truszczyński, Jarosław Tarwacki, Michał Kielak (Łukasz Kawka), Adrian Stępień, Karol Szeliga, Filip Krzeszowski (Filip Hrynkiewicz), Bartłomiej Bochenek (Kordian Latos), Mateusz Sołtys (Piotr Strzemecki), Aron Majczyna (Norbert Decyk)

Bramki: Filip Krzeszowski, Sławomir Truszczyński

Żółta kartka: Łukasz Kawka

Kolejne derby powiatu zachodniego za nami. Pierwsza połowa to szybkie tempo gry, strzały na jedną i drugą bramkę. W 31 minucie Filip Krzeszowski widząc stojącego wysoko bramkarza gości oddaje strzał z połowy boiska gości. Gospodarze prowadzą 1:0 i ten wynik dowożą do przerwy.  Druga połowa rozpoczyna się dobrze dla Łomianek. Po dwóch minutach gry występujący po drugi raz w rundzie wiosennej Sławomir Truszczyński zdobywa drugiego gola. Radość na stadionie przy Fabrycznej nie trwa długo. Trzy minuty później goście po błędzie naszej obrony zdobywają kontaktową bramkę. Po godzinie gry zaczynają się zmiany i po jednej z takich zmian zawodnik Ożarowianki zdobywa bramkę na 2:2. Na dziewięć minut przed końcem bramkarz KSu wybija piłkę, ale będący w polu karnym piłkarz z Ożarowa dobija piłkę i to goście zdobywają 3 punkty.

Teraz zawodników Michała Pirosa czeka 2 tygodniowa przerwa, kolejny mecz rozegrają 26 maja w Mławie.

Zdjęcia w Galerii, nagranie video wkrótce.

W czasie aktualizacji strony trwa mecz rezerw Kamionek Warszawa-KS Łomianki. Do przerwy prowadzi KS 4:0. Relacja jutro.