UA-108456592-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

KS II Łomianki - Marymont Warszawa    3:3  (0:0)

Niedzielne popołudnie, 37 stopni w słońcu, przedmeczowe zamieszanie.... godzina 17:00 i pierwszy gwizdek sędziego.
Zaczęliśmy spotkanie z Marymontem Warszawa.
W bramce nasz stoper Artur Barwicki, pierwsza jedenastka zmieniana trzykrotnie przed rozpoczęciem meczu... gramy swoje.
Pomimo prób z obu stron, żadnej z ekip nie udało się zdobyć bramki w pierwszych 45 minutach tego meczu.
      Po przerwie to my zaczęliśmy mocniej co zaowocowało bramką w 50 minucie. Gola otwierającego wynik zdobył Mateusz Siemiatkowski po dograniu od Tomka Kaczmarka. Niedługo cieszyliśmy się przewagą... Marymont wyrównał pięć minut później po rzucie karnym.
61 minuta i ponownie wychodzimy na prowadzenie. Tym razem bramkę zdobywa Sebastian Kociszewski, a asystuje mu Jacek Majewski.
'77 goście ponownie doprowadzając do wyrównania... cios za cios można by powiedzieć... Szybko odpowiadamy i zaledwie minutę po bramce dla Marymontu, Patryk Krawczyk zdobywa trzecie trafienie dla Łomianek. Ponownie na listę asystujących wpisuje się Tomek Kaczmarek .
Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry, goście wciąż atakują. Zawodnik Marymontu prawdopodobnie chce dośrodkować w pole karne, jednak piłka uderzona nieczysto ląduje w samym okienku i mamy remis 3-3 ! Parę sekund później sędzia kończy spotkanie

Skład: Artur Barwicki, Tomasz Kaczmarek, Tobiasz Gac, Łukasz Kawka, Paweł Bogdański, Patryk Gac, Jacek Majewski, Patryk Igielski (Kacper Zajączkowski), Jakub Kuśnierzewski (Patryk Krawczyk), Mateusz Siemiatkowski, Sebastian Kociszewski
      Bramki:Mateusz Siemiatkowski, Sebastian Kociszewski, Patryk Krawczyk

Zdjęcia : tutaj