Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Korona Warszawa - KS II Łomianki    2:4  (2:1)

Skład: Bartosz Kręźlewicz, Tomasz Kaczmarek, Patryk Brzozowski, Artur Barwicki, Jan Pobocha (Sebastian Kociszewski), Jakub Kopacz (Łukasz Janik), Jakub Kuśnierzewski, Maciej Gędaj (Jacek Majewski), Daniel Ostaszewski (Patryk Igielski), Patryk Gac (Norbert Decyk), Kacper Paluch (Tobiasz Gac)

Bramki: Jakub Kopacz, Łukasz Janik, Sebastian Kociszewski (2x)

Od 63 minuty Korona kończyła spotkanie w "10".

Pierwsza wygrana w A klasie.

O wysokiej porażce z zeszłego tygodnia staramy się zapomnieć i wracamy do gry bardziej skoncentrowani i zdeterminowani.
W niedzielę wieczorem wystąpiliśmy w roli gości na własnym placu, rozgrywając spotkanie z Koroną Warszawa. Kibice z pewnością nie mogli narzekać na nudę... pierwsza bramka dla przyjezdnych padła w 3 minucie spotkania. KSŁ odpowiedział zaledwie minutę później, a wyrównującą bramkę zdobył Jakub Kopacz. Cios za ciosem i w 5 minucie Korona prowadziła 2-1... Niedowierzanie na obu ławkach i trzy bramki strzelone w trzy minuty, potwierdził nam że będzie to ciekawe i zacięte spotkanie.
      Zarówno Korona jak i Łomianki stwarzały groźne sytuacje, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki rywala. W 42 minucie urazu doznał Jan Pobocha i w jego miejsce wszedł Kociszewski Sebastian.
      Zmarnowane trzy "setki" oraz niewykorzystany rzut karny w 44 minucie i na przerwę schodziliśmy w nie najlepszych nastojach.
W przerwie zrobiliśmy 3 zmiany i wyszliśmy na plac mając jeden cel, którym było wyrównanie wyniku i walka o wyjście na prowadzenie. W 53 minucie do wyrównanie doprowadził Łukasz Janik, który pojawił się na placu od 46 minuty! Para naszych stoperów Barwicki Artur - Brzozowski Patryk skutecznie przerywała ataki Korony. Druga połowa to również zdecydowanie lepsza gra naszego bramkarza Bartka Kręźlewicza, który de facto na co dzień występuje na pozycji stopera.
      Niestety w '55 "tracimy" kapitana... Patryk Gac po uderzeniu piłką w twarz nie był w stanie kontynuować gry, a opaskę przejął jego brat Tobiasz. Po upływie 60 minut gry, zawodnik Korony otrzymał drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartkę, tym samym osłabiając swoją drużynę.
Łomianki grały z minuty na minutę coraz lepiej, rezerwowi którzy weszli po przerwie pokazali się z dobrej strony. Dobra gra naszych "weteranów" Jacka Majewskiego, Tobiasza Gaca oraz Kuby Kuśnierzewskiego napędzała akcje ofensywne.
     W 75 minucie wychodzimy na prowadzenie po trafieniu Sebastiana Kociszewskiego, który wraz z Tomkiem Kaczmarkiem "rozklepał" defensywę Warszawskiej drużyny. W '85 minucie ponownie trafia Sebek znany również jako "Kocibamba", tym razem po idealnym wręcz podaniu Tobiasza Gaca ! Wygrywamy to trudne spotkanie i tym samym zdobywamy pierwsze punkty po powrocie do A Klasy.