UA-108456592-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

KS Łomianki - Huragan Wołomin    0:1  (0:1)

 

      W 33 kolejce IV ligi grupy Północnej piłkarze KS-u Łomianki podejmowali na własnym boisku zespół Huraganu Wołomin. Jeśli chodzi o naszych zawodników był to mecz dwóch zupełnie różnych połów. W pierwszej pomimo nie najlepszej gry stworzyliśmy sobie kilka okazji bramkowych których jednak nie potrafiliśmy wykorzystać, a dodatkowo brak koncentracji przyczynił się do utraty pierwszego i jak się później okazało jedynego gola w tym meczu. Jeśli chodzi o drugą połowę meczu nasi zawodnicy zaprezentowali się w dobrej strony. Widać że wprowadzone po przerwie zmiany kadrowe (na boisku pojawił się Kordian Latos) i taktyczne wniosły w grze wiele spokoju, dzięki czemu  dominacja gospodarzy rosła z każdą minutą. Niestety nie przełożyło się to jednak na najważniejsze czyli efekty w postaci bramek gdyż w stuprocentowych sytuacjach (było ich co najmniej 4) nasi zawodnicy nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego w tym dniu bramkarza drużyny gości.
     
      Trener Hubert po meczu: "po pierwszej połowie, która była słaba w naszym wykonaniu, musieliśmy coś zmienić. W przerwie meczu nakreśliliśmy sobie sposób w jaki mamy grać i dzięki temu na drugą połowę zespół wyszedł odmieniony. Cieszy więc reakacja drużyny na te ustalenia. Plan zawodnicy realizowali w 99%, brakowało jedynie przysłowiowej kropki nad 'i'. Szkoda tej przegranej tym bardziej że po dwóch wyraźnych zwycięstwach przyszło nam w końcu zagrać przed własną publicznością. Wstydzić się nie musimy, bo pokazaliśmy że w piłkę grać potrafimy. Jest jednak nad czym pracować, a w zespole jest duży potencjał co mnie jako trenera cieszy najbardziej. Kolejny mecz już w środę, kibice mogą być pewni ze  wrócimy silniejsi".

 

 

      Skład: Paweł Błesznowski, Patryk Brzozowski (Kordian Latos), Michał Kielak, Adrian Stępień, Mateusz Kowalski, Karol Szeliga (Piotr Strzemecki), Filip Krzeszowski (Aron Majczyna), Mateusz Sołtys, Marcin Podsiadlik, Sławomir Truszczyński, Filip Hrynkiewicz

Zdjęcia z meczu: tutaj.