UA-108456592-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
      Coraz więcej dzieci uczęszcza na treningi na nowe pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważna jest aktywność sportowa w prawidłowym rozwoju dzieci. Powstanie tego boiska umożliwiło dalszy rozwój młodym piłkarzom z Łomianek.
 
[obrazek]
 
      Tomasz Dąbrowski od początku objęcia stanowiska Burmistrza Łomianek stawiał na rozwój sportu w naszej gminie. Dzięki dobrze zaplanowanej strategii rozwoju gminy, w Łomiankach realizowanych jest coraz więcej tego typu inwestycji.
 
[obrazek]
 
      Warto także przypomnieć, że we wrześniu ubiegłego roku Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski - podczas Konferencji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej - otrzymał specjalne wyróżnienie za bezpieczne i funkcjonalne, nowe boisko.
 
[obrazek]
 
      W ciągu jednego dnia na pełnowymiarowym boisku do piłki nożnej trenuje około 300 zawodników. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem i wykorzystywany jest przez cały tydzień. Na co dzień trenują na nim przede wszystkim juniorzy. O jednej godzinie treningi mogą przeprowadzać nawet cztery grupy piłkarzy.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         www.lomianki.pl